NOWOŚĆ ! LipoShape

 

 

 

 

LipoShape™

– eliminują miejscowo tkankę tłuszczową,

– zmniejszają objętość ciała,

– redukują cellulit,

– modelują sylwetkę,

– ujędrniają skórę,

– spłycają zmarszczki,

– ujędrniają skórę poprzez zwiększenie jej gęstości,

– stymulują ruch limfy,

Skuteczność zabiegów zawdzięczamy dzięki zastosowaniu następujących metod:

– lipodermologii,

– fal radiowych bipolarnych,

– ultradźwięków niskiej częstotliwości,

– lasera miękkiego,

– rotacyjnych rolek

Lipodermologia w połączeniu z falami radiowymi rozbija tkankę tłuszczową, rozmasowuje złogi cellulitu wygładzając skórę. Zabiegi aktywują zarówno tkanki powierzchowne, jak i głęboko położone, mobilizują komórki tłuszczowe rozmasowując je oraz redukując ucisk na naczynia krwionośne wywołane przez cellulit. Wpływa to także na poprawę jakości skóry.

Fale radiowe stymulują regenerację kolagenu i elastyny ujędrniając skórę. Działanie fal radiowych wspomaga również metabolizm komórkowy i usuwanie toksyn z obszaru zabiegowego.

LipoShape to doskonały zabieg antycellulitowy, ujędrniający i wyszczuplający, który dodatkowo zwiększa elastyczność skóry, odżywienie i dotlenienie tkanek.

Dodatkową zaletą zabiegów LipoShape jest zmniejszenie napięcia mięśni.

Dzięki masażowi głowicą z rotującymi rolkami skutecznie stymulujemy tkankę łączną, przywracając krążenie żylne i limfatyczne mające ogromne znaczenie w eliminacji tkanki tłuszczowej.

Ultradźwięki niskiej częstotliwości są skuteczną metodą niszczenia komórek tłuszczowych. Zastosowana technologia pozwala na wywołanie w tkankach efektu kawitacji , generując mikroskopijne „bąbelki”, które następnie implodują (zapadają się). Siła tej reakcji powoduje rozerwanie ściany komórkowej adipocytów i uwolnienie ich zawartości do przestrzeni międzykomórkowej. Trójglicerydy uwolnione w tym procesie są następnie metabolizowane przez wątrobę i usuwane przez nerki.

Metoda ta pozwala na uzyskanie efektów porównywalnych do liposukcji, ale jej zaletą jest bezinwazyjność z zachowaniem wysokiej skuteczności.

Dodatkowym wsparciem dla uzyskania satysfakcjonujących efektów jest zastosowanie lasera miękkiego o długości fali 650 nm. Użycie tej metody daje możliwość znacznego zwiększenia metabolizmu komórkowego i polepszenie efektów terapii.

LipoShape dzięki zastosowaniu terapii hybrydowej daje spektakularne efekty w porównaniu z metodami wykorzystującymi każdą z energii oddzielnie.

Aparat wyposażony jest w 4 głowice:

  • duża do zabiegów na brzuch, uda, pośladki i plecy (lipodermologia, miękkie laser, rolki sferyczne)

  • średnia do zabiegów na ramiona, mniejsze powierzchnie ciała oraz w przypadku osób szczupłych ( vacum, fale radiowe, miękki laser)

  • mała do zabiegów na twarz, szyję i wokół oczu (vacum, fale radiowe)

  • głowica od ultradźwięków niskiej częstotliwości

LipoShape™ – Twój wybór – piękna sylwetka, jędrna skóra
                                                        

 

Ceny zabiegu:
80-160 zł za jeden zabieg
Przy wykupieniu serii zabiegów RABATY !
Umów się na bezpłatne konsultacje, ustalimy indywidualnie czas zabiegu, częstotliwość zabiegów oraz liczbę partii ciała.
Zapraszamy !