HIT !!! MANICURE TYTANOWY

pobrane

 

NOWOŚĆ ! MANICURE TYTANOWY

System Nowoczesnej Stylizacji – Manicure Tytanowy cieszy się doskonałą opinia w USA od 1996 roku. Metoda stylizacji SNS proponuje innowacyjny manicure o tytanowej trwałości. Produkt SNS to zupełnie rewolucyjny sposób na zdrowe i zadbane paznokcie, teraz dostępny już w Polsce. Z Manicure Tytanowym na produktach SNS paznokcie są błyszczące, naturalnie cienkie i mocne.

Nareszcie zdrowe paznokcie twarde jak skała, ładne, naturalne i takie na jakie czekałaś całe swoje życie bez użycia odżywek, cienkie jak lakier!

Wykorzystywane produkty są zupełnie bezpieczne. Zawierają: wapń, tytan, witaminę E, które naturalnie odżywiają i wzmacniają paznokcie nie zawierając przy tym żadnych szkodliwych substancji. Manicure tytanowy jest doskonałą alternatywą dla paznokci żelowych, akrylowych oraz hybrydowych.

Manicure tytanowy – efekty:

naturalna grubość paznokcia

bez utwardzania w lampie UV

wzmocnienie naturalnej płytki paznokciowej

tytanową trwałość

bomba witaminowa, już od pierwszego użycia odżywia naturalne paznokcie

Skład:

DWUTLENEK TYTANU – (biel tytanowa) związek często stosowany w produkcji kosmetyków mineralnych. (otrzymywany ze sproszkowanych i sterylnych minerałów, startych na proszek, następnie mieszane z pigmentami) mineralny filtr dla światła UVA i UVB .
Stosowany w białych kremach, mleczkach, pudrach, lakierach a przede wszystkim w odżywkach do paznokci.

NADTLENEK BENZOILU -substancja odkażająca, stosowana w kosmetykach przeciwtrądzikowych.

POLIMER AKRYLOWY – szerokie zastosowanie:

w stomatologii: zastępuje porcelanę, budowane są szyny przy złamaniu szczęk.

w żelach UV- nadaje przejrzystość ,twardość i odporność na złamanie (żele, które są ciężkie w opracowaniu maja domieszkę polimeru akrylowego)

żel przeciwbólowy Voltaren termal

Co pokazuje, że jest to substancja bezpieczna, bo możemy bezpośrednio nakładać ją na skórę lub mieć we wnętrzu organizmu.

CYJANOAKRYLAN – związek wykorzystywany w medycynie od ponad 50 lat. Po raz pierwszy zastosowany na szeroka skale podczas wojny w Wietnamie. Szybko skutecznie zaklejał rany, efekt był porównywalny z tradycyjnym szyciem nićmi. Obecnie kleje cyjanoakrylowe nazywane są klejami tkankowymi, gdyż są stosowane w okulistyce oraz podczas zabiegów kardiochirurgicznych. Skleja naczynia krwionośne, do zaklejania drobnych ranek. Działa lokalnie, nie dostaje się do krwiobiegu.

Manicure tytanowy kolor/french   85 zł / 95 zł

 

Tytanowe przedłużenie paznokci (forma lub tips)  kolor/french  110 zł / 120 zł                                                                                                               

tytan

tytan

tytan

tytan

 

tytan

tytan